ОГОЛОШЕННЯ

На посаду ректора Національного університету харчових технологій обрано Українця Анатолія Івановича, доктора технічних наук, професора. Вибори відбулися 2 квітня 2015 шляхом таємного голосування колективу університету: з чотирьох претендентів на посаду переважною більшістю.

ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ НУХТ.

Колектив Інституту післядипломної освіти (Київ) Національного університету харчових технологій вітає ректора професора Українця Анатолія Івановича з обранням на посаду і зичить подальших успіхів у розбудові університету та науковій і професійній діяльності, плідної творчої роботи на шляху до світового визнання університету.

ПОДЯКА
ректора Національного університету харчових технологій Українця А.І.
Колективу Інституту післядипломної освіти
Національного університету харчових технологій

Шановні друзі!

Прийміть мою щиру вдячність за підтримку, яку ви надали мені під час виборів на посаду ректора Національного університету харчових технологій. Вона надихала мене, я відчував її повсякчасно, як і ту відповідальність, яка є невід'ємною складовою роботи на цій посаді.

Я цілком свідомий тієї великої честі, якою ви вшанували мене, віддавши на виборах свої голоси саме за мою кандидатуру, й можу твердо запевняти - жодна з позицій моєї передвиборчої програми порушена не буде! Стратегічний план розвитку нашого навчально-наукового комплексу, важливою структурною одиницею якого є Ваш інститут, буде виконуватися неухильно. Всі разом ми обов'язково здолаємо труднощі, які виникатимуть, збережемо наші вікові традиції й піднесемо престиж нашого університету на ще вищий рівень.

Щиро зичу всім викладачам, співробітникам подальшої спрямованості в майбутнє, плідної професійної та наукової діяльності, успіхів у здійсненні життєвих задумів, щоб творчі здобутки ваших колективів відігравали важливу роль у розбудові незалежної України. Хай Вас береже Бог!

З повагою Анатолій Українець

 
  • nuht-banner
  • Баннер

Ми в соціальних мережах

Меню пользователя