Кафедра хлібопекарського, кондитерського та бродильного виробництв запрошує на підвищення кваліфікації фахівців кондитерських підприємств за тематикою: "Сучасні аспекти кондитерського виробництва".
Програмою передбачено:
- теоретичний та практичний курс;
- презентації компаній-виробників нових інгредієнтів;
- надання консультативно-освітніх послуг.
Слухачам, які успішно закінчують курс навчання, видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації.
Заняття проводяться за адресою: м. Київ, вул. Естонська, 8а. Їхати від станції метро “Нивки”, тролейбусами №№ 5, 26 до зупинки «вул. Естонська» (1 зупинка).
Комплектування груп відбувається за вашими замовленнями, тому необхідно не пізніше ніж за 2 тижні до початку занять повідомити письмово (факсом, електронною поштою) посаду і прізвище слухача.
Підприємство сплачує за освітні послуги за одну особу – 2500 грн. (ПДВ не сплачується).
У разі необхідності слухачі забезпечуються гуртожитком. Вартість проживання у 4-місному номері становить 150 грн. за добу і входить до витрат на відрядження.
Для своєчасного оформлення Договору про надання освітніх послуг необхідно по E-mail:
- повну юридичну назву підприємства;
- прізвище, ім’я та по-батькові керівника чи відповідальної особи підприємства;
- банківські реквізити, в тому числі індивідуальний податковий № та № свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ;
- телефон та електрону пошту головного бухгалтера;
- кількість осіб, що направляються на навчання, їх ПІБ;
- необхідність у проживанні в гуртожитку.
Телефони для довідок: (044) 449-68-89 або 427-03-55 (планово-договірний відділ); (044) 449-46-09 або 422-29-79 (бухгалтерія).
Телефони: (067) 443 50 73; (066) 442 48 21 – Букшина Людмила Семенівна (куратор групи), тел./факс кафедри: (044) 449-09-35 або 422-10-32
ПРОГРАМА
підвищення кваліфікації спеціалістів кондитерської галузі:
за тематикою: «Сучасні аспекти виробництва кондитерських виробів»
- Основні тенденції розвитку ринку кондитерських виробів (структура асортименту, тенденції в споживанні, тренд здорового харчування). Зміни у нормативній документації згідно з вимогами Європейського законодавства.
- Фізико-хімічні та технологічні властивості основної та додаткової сировини, яка використовується при виробництві кондитерських виробів (борошна, цукру та цукристих речовин, молочних та яєчних продуктів, фруктової, ягідної сировини). Актуальні питання коригування властивостей сировини і формування якості кондитерських виробів.
- Основні фізико-хімічні та технологічні властивості рослинних жирів і масел. Особливості використання спеціалізованих жирів у виробництві різних груп кондитерських виробів. Проблема псування жирів, шляхи подовження термінів придатності.
- Харчові добавки – класифікація, характеристика, фізико-хімічні та технологічні властивості основних груп: гелеутворювачів, загусників, стабілізаторів, емульгаторів, піноутворювачів, барвників, ароматизаторів, консервантів, антиоксидантів. Особливості застосування.
- Інноваційні рішення та зарубіжний досвід у розширенні асортименту. Сучасні технологічні процеси та їх удосконалення у виробництві основних груп цукристих та борошняних кондитерських виробів.
- Шоколадна та кондитерські глазурі, основні технологічні властивості.
- Мікробіологічні аспекти сировини та готової продукції.
- Проблеми виробництва кондитерських виробів з подовженим терміном придатності.
- Вода. Вимоги до якості та безпечності.
- Біологічні небезпечні чинники в кондитерському виробництві. Методологія проведення аналізу небезпечних чинників. Практичні приклади.
- Сучасні методи технохімічного контролю.
- Технологічні розрахунки.
Програма може бути доповнена актуальними питаннями для Вашого підприємства.