НОВИНИ ТА АНОНСИ

Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2023

Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2023

21-23 червня 2023р. викладачі Інституту післядипломної освіти НУХТ доценти Алла Бовкун, Цвітана Король, Сергій Дудко, Галина Волощук  працювали на Міжнародній виставці «Хлібопекарська і кондитерська індустрія», яка входить до Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP, що об'єднує також виставки: «ПродТехМаш», «Пак Експо», «Прод Експо» - напрямки харчової промисловості. Учасники виставки - виробники та постачальники обладнання та інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Відвідувачі виставки - фахівці хлібопекарської та кондитерської промисловості, керівники, інженери, технологи хлібзаводів, пекарень, міні-пекарень; пекарі, кондитери, ресторатори та інші фахівці.

Виставка відображає останні тенденції розвитку української хлібопекарської та кондитерської промисловості, а також стан світового ринку хлібопечення і кондитерської справи, сприяє розвитку вітчизняного хлібопечення, демонструє досягнення, передові технології, допомагає в пошуку нових рішень фахівцям хлібопекарської та кондитерської галузі України. Сприяє підвищенню рівня та якості життя української нації шляхом просування інноваційних, екологічних технологій та продуктів хлібопекарської та кондитерської індустрії.

Вас також може зацікавити: