НОВИНИ ТА АНОНСИ

Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2023

Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2023

21-23 червня 2023р. викладачі Інституту післядипломної освіти НУХТ доценти Алла Бовкун, Цвітана Король, Сергій Дудко, Галина Волощук  працювали на Міжнародній виставці «Хлібопекарська і кондитерська індустрія», яка входить до Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP, що об'єднує також виставки: «ПродТехМаш», «Пак Експо», «Прод Експо» - напрямки харчової промисловості. Учасники виставки - виробники та постачальники обладнання та інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Відвідувачі виставки - фахівці хлібопекарської та кондитерської промисловості, керівники, інженери, технологи хлібзаводів, пекарень, міні-пекарень; пекарі, кондитери, ресторатори та інші фахівці.

Виставка відображає останні тенденції розвитку української хлібопекарської та кондитерської промисловості, а також стан світового ринку хлібопечення і кондитерської справи, сприяє розвитку вітчизняного хлібопечення, демонструє досягнення, передові технології, допомагає в пошуку нових рішень фахівцям хлібопекарської та кондитерської галузі України. Сприяє підвищенню рівня та якості життя української нації шляхом просування інноваційних, екологічних технологій та продуктів хлібопекарської та кондитерської індустрії.