НОВИНИ ТА АНОНСИ

Щорічна бізнес-зустріч «Напої України»

Щорічна бізнес-зустріч «Напої України»

Марина Чехун, викладачка кафедри харчових виробництв ІПДО НУХТ, 30 листопада 2023р., взяла участь у щорічній бізнес-зустрічі «Напої України» для виробників напоїв, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування. Місце проведення зустрічі: бізнес-центр IQ (м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15).

У рамках програми заходу розглядалися тенденції світового ринку напоїв (БАН, пива, соків), досвід успішного створення брендів та інноваційні рішення у сфері виробництва, розливу та пакування напоїв, обговорювалися шляхи вирішення завдань, продиктованих новими політичними, економічними й соціальними реаліями.

Цільова аудиторія: Керівники підприємств з виробництва пива та безалкогольних напоїв, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, директори з якості, технічні директори та начальники виробництва, фахівці ритейлу, постачальники технологій, обладнання та упаковки.

У рамках бізнес-зустрічі пройшла традиційна внутрішня виставка, яка дає можливість продемонструвати власну продукцію та знайти нових покупців, а також ознайомитися з трендами й інноваціями на ринку напоїв, інгредієнтами й обладнанням для їхнього виробництва, розливу та пакування, миючими та дезінфікуючими засобами.

  • Організатор заходу: компанія Marko Pack

  • Генеральний партнер: компанія «Ітак»

  • Офіційний партнер: Favorite Food & Drinks