НОВИНИ ТА АНОНСИ

Проведено низку занять з насінництва та технології зберігання зерна у дистанційному режимі

Проведено низку занять з насінництва та технології зберігання зерна у дистанційному режимі

Науковцями кафедри переробки сільськогосподарської продукції, доцентами Куяновим В.В., Соболєвим А.С., Маласаєм В.М., Миропольським О.М., Глеваським В.І., Іоніцоєм Ю.С., ст. викладачами Тищенком О.Г. та Гавлінським П.П., проведено низку занять з насінництва та технології зберігання зерна у дистанційному режимі.

  1. 15.06-24.06.2020р. керівники і фахівці ТОВ «Зернокомплекс «Сиваш». Дистанційне підвищення кваліфікації керівників і фахівців виробничо-технологічних зернових лабораторій, тема «Застосування сучасних технологій, обладнання та контролю безпечності і якості зерна при зберіганні на елеваторі»
  2. 6.07-30.07.2020р. Дистанційне підвищення кваліфікації керівників і фахівців підприємств АПК «Технології, обладнання та контроль безпечності і якості насіннєвого матеріалу і зерна».
  3. 13.07-6.08.2020р. керівники і фахівці ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", Вінницька область, смт. Томашпіль, тема "Техніка, технології і хімконтроль приймання, зберігання і сушіння зерна та насіннєвого матеріалу", а також тема "Безпечне застосування пестицидів та агрохімікатів".

Разом з фахівцями PROFI CLUB 6.07-30.07 2020р. проведено дистанційне підвищення кваліфікації аудиторів з безпеки громадського харчування .