НОВИНИ ТА АНОНСИ

SALT: Restaurant Innovation Conference

SALT: Restaurant Innovation Conference

30 жовтня у Києві на локації КВЦ «Парковий» відбулася конференція з ресторанних інновацій «SALT: Restaurant Innovation Conference» від HOTELIERO.

Конференція була присвячена сучасним ресторанним трендам та інноваціям, практичним аспектам, що інтегруються у сучасному українському ресторанному бізнесі. Експерти з України та Британії ділилися своїм власним досвідом, аналітикою, успішними кейсами та поглядом на світові й локальні тенденції.

Відкрив роботу конференції засновник & CEO HOTELIERO, Національної ресторанної премії «СІЛЬ» та SALT. RESTAURANT INNOVATION CONFERENCE Андрій Скіп’ян.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся візіонер Національної ресторанної премії «СІЛЬ» Савелій Лібкін.

Програма конференції була згрупована у трьох блоках – «Тренди та інновації», «Технології та софт» та «Успішні кейси», також у рамках її роботи відбулася дискусійна панель «Інклюзивність у бізнесі та сервісі. Виклики та досвід інтеграції суперлюдини в ресторанну галузь».

Спікерами виступили засновник Advanter Group та міжнародної бізнес-спільноти Board Андрій Длігач («Майбутнє у підприємництві в галузі гостинності, світові тенденції та інновації»), генеральна директорка компанії Glovo в Україні Марина Павлюк («Тенденції фудтек, як можливості для рестораторів: віртуальні бренди, швидка доставка та нові споживчі звички українців»), кофаундер The Food People, провідний трендвочінг агентства Британії Чарльз Бенкс («Головні світові тренди, які сформують F&B індустрію у 2024 році»), системний підприємець, бізнес-коуч, член правління NRAU, Співвласник ресторанів ARGENTINA GRILL (Україна ТА ОАЕ), YOY(ОАЕ) Жорж Піонов («Як побудувати системну роботу з трендами та інноваціями у ресторані»), CEO DevRain, СТО ДонорUA, Ph.D, Microsoft Regional Director, Microsoft AI MVP Олександр Краковецький («Використання штучного інтелекту для ресторанів»), CEO та співвласник компанії Servio Soft Ігор Гречко («Як за допомогою діджиталізації збільшити прибуток, зменшити витрати та підняти якість сервісу в ресторані»), співзасновник Monobank Михайло Рогальський («Аналітика ресторанного ринку України під час війни. Як інновації Монобанку допомагають розвивати ресторанну галузь»), PR-директор Холдингу емоцій «!FEST» Тарас Маселко («20 місяців з життя Холдингу емоцій «!FEST». Про тенденції в часі воєнного стану, освіту, івенти, виробництва і масштабування бізнесу»), співвласник мережі ресторанів Ministry of… Євгеній Таллер («Love-маркетинг у ресторанному бізнесі»), радниця офісу з розвитку підприємництва та експорту, експертка проєкту SMEPIS Анна Міленіна («Грантові програми підтримки для бізнесу зі сфери гостинності») та інші.

У конференції взяв участь професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції НУХТ, гарант бакалаврської освітньо-професійної програми «Технології харчування» Олег Кузьмін на запрошення та за сприяння зовнішніх стейкхолдерів освітньої програми, директора ГО «Ресторанна гільдія» Богдана Михайлова і директорки PROFI CLUB Ольги Михайлової.

За матеріалами сайту nuft.edu.ua