Вітаємо з ювілеєєм Штангеєва Костянтина Остаповича!

Вітаємо з ювілеєєм Штангеєва Костянтина Остаповича!

Завідувач кафедри виробництва цукру та сахаридів Інституту післядипломної освіти НУХТ Штангеєв Костянтин Остапович відзначає 70-річний ювілей.
Традиційно ювілей науковця — звіт про щоденну улюблену роботу та її корисність для людства, чудова нагода зріло і об’єктивно оцінити досягнуте та визначитися з планами на майбутнє.
Штангеєв Костянтин Остапович народився 17 жовтня 1950 року в смт. Гребінки, Київської області в родині службовців - працівників цукрового заводу.
У 1973 р. закінчив з відзнакою Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю інженер-теплоенергетик.
У 1980 р. захистив дисертацію у КТІХП за спеціальністю «Промислова теплоенергетика».
З 1973 по 1987 роки працював у Всесоюзному науково-дослідному інституті цукрової промисловості на посадах від інженера до старшого (з 1986 р.) наукового співробітника. Брав участь у розробці теплообмінного обладнання, дослідження процесів тепло- та масообміну, промислових випробовуваннях та в роботі державних приймальних комісій.
З 1987 по 1994 рр. — на посаді старшого наукового співробітника в Інституті технічної теплофізики НАН України, займався питаннями отримання харчових порошків та застосуванням ефектів гідродинамічної кавітації в технологічних процесах.
У 1995 р. покликання повернуло його до лави цукровиків, і до 2006 р. він працював на посадах провідного наукового співробітника та завідувача теплоенергетичного відділу Українського НДІ цукрової промисловості.
З 2007 р. — доцент, з 2009 р. — обраний по конкурсу і донині — завідувач кафедри виробництва цукру та сахаридів ІПДО НУХТ.
Є автором і співавтором понад 170 наукових та науково-методичних праць, у тому числі: чотирьох авторських свідоцтв та патентів; семи навчально-методичних посібників.
Визнаний фахівець, експерт, здобув високий авторитет серед вітчизняних та закордонних колег, відповідальний і чесний науковець, Костянтин Остапович — витримана і уважна, проста і доступна у спілкуванні людина. Затребуваний на підприємствах цукрової галузі як вчений-педагог і консультант, тактовний, толерантний і розважливий, він підтримує сучасний інтелектуальний рівень викладання, користується довірою і має високу професійну оцінку слухачів післядипломної освіти, здійснює значну наукову роботу за напрямом «Промислова теплоенергетика, моделювання теплообмінних та гідродинамічних процесів цукрового виробництва».
 
Колектив Інституту післядипломної освіти НУХТ пишається своїм талановитим колегою і товаришем, висловлює глибоку повагу до ювіляра, зичить доброго здоров’я, життєвої наснаги та оптимізму, родинного затишку та благополуччя, всіляких успіхів і гараздів, енергії, нових досягнень творчої думки та здійснення планів у подальшій науково-професійній діяльності!


Надрукувати   E-mail

Вас також може зацікавити: