НОВИНИ ТА АНОНСИ

Виставки: "Інпродмаш" і "Упаковка"

Виставки: "Інпродмаш" і "Упаковка"

Науковці ІПДО НУХТ взяли участь у роботі виставок "Інпродмаш" і "Упаковка", які проходили у Виставковому центрі "Акко Інтернешнл" 20 вересня 2023р., за адресою м. Київ, Берестейський проспект.

Зустрілися з колегами з наукових установ, керівниками галузей, фахівцями підприємств. Взяли участь в конференції «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві», організованій спільно НУХТ, Укрхлібпромом, ВАП, ІПР та ACCO International.

З вступним словом виступив проректор Національного університету харчових технологій з наукової роботи Сергій ТОКАРЧУК. Конференцію вів завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Володимир КОВБАСА. Про роботу хлібопекарської галузі в умовах воєнного стану доповів Олександр ВАСИЛЬЧЕНКО, генеральний директор об’єднання «Укрхлібпром». Про стан та перспективи розвитку ринку хліба та хлібобулочних виробів виступив Олександр ТАРАНЕНКО, к.е.н., президент Всеукраїнської асоціації пекарів. Віра ДРОБОТ, д.т.н., професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ поділилася своїм досвідом у розробці і вдосконаленні нових видів хліба з оздоровчими властивостями.

Доцент кафедри харчових виробництв ІПДО НУХТ Галина Волощук виступила з доповіддю «Дослідження технологічних показників якості борошна житнього».

З доповідями також виступили науковці з Одеського національного технологічного університету, Інституту продовольчих ресурсів НААН України, Державного біотехнологічного університету, ТОВ «Лесаффр Україна». Були раді зустрітися з корифеями галузі, які відвідали виставку.