НОВИНИ ТА АНОНСИ

Вітаємо Букшину Л.С. з Ювілеєм!

Вітаємо Букшину Л.С. з Ювілеєм!

12 жовтня 2023 відзначає Ювілей Людмила Семенівна Букшина, викладачка кафедри харчових виробництв Інституту післядипломної освіти Національного університету харчових технологій.

Людмила Семенівна – професіонал-технолог хлібопекарської галузі, експерт, консультант з безцінним досвідом, набутим на посадах від технолога до головного технолога столичного хлібокомбінату та дослідниці міжнародного центру, авторки і співавторки понад сотні рецептур хлібобулочних і кондитерських виробів, восьми патентів та інноваційних розробок дієтичних продуктів. Цей капітал, примножений етикою і щирою  людяністю, сприяє її високому авторитету серед виробничників на підприємствах, організаціях та у сотнях навчальних груп, з якими їй довелося працювати

Колектив Інституту щиро дякує шановній ювілярці за визначний доробок у нашу спільну справу на виконання місії, до якої ми покликані і яку Інститут провадить вже п’ятдесят чотири роки поспіль.

Висловлюємо колезі найтепліші дружні побажання міцного здоров`я, родинної злагоди і благополуччя, творчих здобутків і практичного втілення знань і досвіду, подальшої плідної діяльності задля зміцнення вітчизняної харчової й переробної промисловості, мирного неба над Україною. Наснаги, сили і натхнення у довічному підвищенні кваліфікації, оптимізму, віри в майбутнє.