НОВИНИ ТА АНОНСИ

Вітаємо Петренко О.Я. з ювілеєм!

Вітаємо Петренко О.Я. з ювілеєм!

Завідувачу кафедри інформатики та обчислювальної техніки Інституту післядипломної освіти НУХТ Олександру Яковичу Петренку виповнюється 70 років.

Понад чверть століття Олександр Якович працює в Інституті, здобув авторитет професіонала вищої кваліфікації і талановитого педагога серед численних слухачів – фахівців технічного та економічного профілю підприємств харчової й переробної промисловості, науковців і аспірантів.

Колектив інституту цінує і шанує його за вагомий доробок – як керівника кафедри і автора численних навчально-методичних посібників, за знання і досвід викладача в системі післядипломної освіти для викладачів ВНЗ.

Прийміть нашу вдячність, Олександре Яковичу, за Ваш внесок у нашу спільну справу на виконання місії інституту, за розділену працю і віддане служіння обраній справі, за педагогічну діяльність, яка значною мірою сприяє підвищенню рівня конкурентоспроможності Інституту, за Ваше творче ставлення до задач і вміння знаходити оптимальні способи їх розв’язання, талант до співпраці, ерудицію та доброзичливе розуміння, інтелігентність, душевну щедрість.

Колектив інституту щиро вітає колегу з ювілеєм і зичить міцного здоров’я, життєвих гараздів, творчої наснаги й подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності.