НОВИНИ ТА АНОНСИ

Вітаємо Валентину Миколаївну Попову з ювілеєм!

Вітаємо Валентину Миколаївну Попову з ювілеєм!

Колектив Інституту післядипломної освіти НУХТ вітає
Валентину Миколаївну Попову з ювілеєм!
 
Після закінчення Київського технологічного інституту харчової промисловості (КТІХП) за спеціальністю «Технологія бродильних виробництв» працювала в Українському науково-дослідному інституті спирту (ДУ «УкрНДІспиртбіопрод») з 1975 по 1996 рік – на посаді: інженера, молодшого наукового співробітника, старшого наукового співробітника, завідуючої групи лабораторії лікеро-горілчаного виробництва. Протягом цих років займалася науковими дослідженнями по створенню нових технологій та рецептур для виробництва алкогольних напоїв, розробкою нормативно-технічної документації, патентуванням.
Науковий ступінь кандидата технічних наук отримала в 1999 році за спеціальністю 05.18.07 – технологія продуктів бродіння.
З 1996 по 2001 р. – працювала на посаді начальника лабораторії концерну «Укрспирт».
З 2001 по 2003 рік – заступник начальника департаменту ліцензування Державної податкової адміністрації України. Має звання радника податкової служби 1 рангу.
У 1994 році навчалася в Нідерландах у національному університеті штату Гронінген за тематикою «Бізнес та маркетинг» та отримала сертифікат, у 2002 році у Франції в Парижі в Галереї «ЛаФаєт» прослухала курс з маркетингу та отримала сертифікат.
В 2006 році Українською технологічною академією Поповій В.М. присвоєне звання академіка по відділенню «Технологія харчової промисловості» (диплом УТА № 726).
Має сертифікат міжнародного експерта-дегустатора по міцному алкоголю, виданий «Юнайтед водка», Бельгія.
З 1999 року працює (за сумісництвом) доцентом кафедри хлібопекарських, кондитерських та бродильних виробництв Інституту післядипломної освіти Національного університету харчових технологій. Напрям професійної діяльності – підвищення кваліфікації спеціалістів та фахівців виробництва та продажу алкогольних напоїв, проведення семінарів та тренінгів за тематикою стосовно професійної діяльності керівників підприємств та інженерно-технічного персоналу, в тому числі за тематикою «Дегустація спирту та лікеро-горілчаних виробів».
Голова Спеціалізованої галузевої дегустаційної комісії підприємств виробників лікеро-горілчаної продукції Асоціації „Укргорілка” з оцінки якості горілок, горілок особливих, лікеро-горілчаних та слабоалкогольних напоїв, алкогольних напоїв, віскі, плодово-ягідних та виноградних вин, алкогольних напоїв з плодового спирту, сидрів, вермутів.
З 2009 року Попова В.М. – Голова міжнародного дегустаційного конкурсу «БестДрінк».
Валентина Миколаївна є автором та співавтором понад 100 наукових публікацій, у тому числі 66 статей, має 31 патент України на винахід та корисну модель, автор понад 200 рецептур на алкогольні напої, у 2011 р. видала монографію «Подорож у світ дегустації».

Зичимо шановній ювілярці подальших успіхів у професійній діяльності, доброго здоров’я, родинного благополуччя і довгих років у мирній Україні!