Інтегрована процедура захисту об'єктів операторів ринків харчових продуктів від шкідників у контексті НАССР

Інтегрована процедура захисту об'єктів операторів ринків харчових продуктів від шкідників у контексті НАССР

Інститут післядипломної освіти НУХТ разом з Держспоживслужбою м. Києва, фітосанітарною асоціацією України (ФАУ) та НПЦ ТОВ «Науково-практичний центр дезінфектології та профілактичної медицини» проводять 36 годинний семінар у дистанційному режимі на тему: «Інтегрована процедура захисту об'єктів операторів ринків харчових продуктів від шкідників у контексті НАССР».

До участі у семінарах в якості лекторів запрошені відомі науковці та практики дезінфекційного профілю, які допоможуть Вам розібратися у таких проблемах:

  • Законодавче регулювання безпечності обігу харчових продуктів.
  • Ідентифікація, оцінка та контроль ризиків, пов'язаних зі шкідниками. Система моніторингу шкідників в критичних контрольних точках. Коригувальні дії.
  • Профілактичні заходи щодо шкідників на виробничих потужностях. Дотримання загальних гігієнічних вимог операторами ринку харчових продуктів. Процедури валідації та верифікації за НАССР. Розроблення програм-передумов «Контроль шкідників».
  • Особливості знезараження сільськогосподарської продукції, об'єктів її зберігання та основи пест-контролю.
Організаційний внесок за участь у семінарі становить 945 грн

Семінари проводяться на постійній основі.
 
Реєстрація за формою.
 
По закінченню семінару учасники отримають сертифікат.

Телефон для довідок: (097) 257-63-03; (050) 648-02-05.

Куратор:

Кічула Ярослав Петрович
Кічула Ярослав Петровичстарший викладач кафедри переробки сільськогосподарської продукціїЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел. (044) 222-7632

Надрукувати   E-mail