Інтегрована процедура захисту об'єктів операторів ринків харчових продуктів від шкідників у контексті НАССР

Інтегрована процедура захисту об'єктів операторів ринків харчових продуктів від шкідників у контексті НАССР

Інститут післядипломної освіти НУХТ разом з Держспоживслужбою м. Києва, фітосанітарною асоціацією України (ФАУ) та НПЦ ТОВ «Науково-практичний центр дезінфектології та профілактичної медицини» проводять 72 годинний семінар у дистанційному режимі на тему: «Інтегрована процедура захисту об'єктів операторів ринків харчових продуктів від шкідників у контексті НАССР».
За побажаннями слухачів, зареєструвавшихся на семінар 28 липня 2021 року, термін проведення семінару переноситься. Дата проведення семінару буде персонально повідомлена (орієнтовна дата проведення семінару – вересень 2021 року).
До участі у семінарі в якості лекторів запрошені відомі науковці та практики дезінфекційного профілю, які допоможуть Вам розібратися у таких проблемах:
  • Законодавче регулювання безпечності обігу харчових продуктів.
  • Ідентифікація, оцінка та контроль ризиків, пов'язаних зі шкідниками. Система моніторингу шкідників в критичних контрольних точках. Коригувальні дії.
  • Профілактичні заходи щодо шкідників на виробничих потужностях. Дотримання загальних гігієнічних вимог операторами ринку харчових продуктів. Процедури валідації та верифікації за НАССР. Розроблення програм-передумов «Контроль шкідників».
  • Особливості знезараження сільськогосподарської продукції, об'єктів її зберігання та основи пест-контролю.
Організаційний внесок за участь у семінарі становить 4000 грн

Семінари проводяться на постійній основі.
 
Реєстрація за формою.
 
По закінченню семінару учасники отримають свідоцтво.

Телефони для довідок: (094) 822-76-32 (Я.П. Кічула);
(068) 205-00-71 (В.В. Куянов).

Куратор:

Кічула Ярослав Петрович
Кічула Ярослав Петровичстарший викладач кафедри переробки сільськогосподарської продукціїЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел. (044) 222-7632; (094) 822-7632

Надрукувати   E-mail