НОВИНИ ТА АНОНСИ

Вітаємо Нирко Я.В. з нагоди 75-річчя!

Вітаємо Нирко Я.В. з нагоди 75-річчя!

Колектив Інституту післядипломної освіти Національного університету харчових технологій висловлює найщиріші дружні вітання шановному колезі Нирку Ярославу Володимировичу з нагоди 75-річчя!
За час нашої багаторічної співпраці знаємо й поважаємо Я.В. Нирка як досвідченого фахівця і науковця в галузі охорони праці в харчовій і переробній промисловості України, знаного в середовищі професіоналів педагога і організатора навчання, автора і співавтора численних публікацій у спеціалізованих журналах, розробника і дослідника.
Заслужений авторитет, здобутим ним в якості викладача, експерта і консультанта, людини і особистості, яка відчуває свою причетність і відповідальність до безпеки праці, піклується і глибоко розуміє потребу й соціальне значення законодавства і неухильного дотримання правил охорони праці, необхідність щоденного фахового вдосконалення, сприяє Інституту в його місії своїм особистим доробком, надаючи можливість безперервного професійного зростання керівникам і виробничникам харчової й переробної промисловості всіх рівнів.
Цінуємо Вас як доброзичливого колегу і порядну людину, скромного особисто, готового щедро й безкорисливо ділитися набутим цінним скарбом професійних знань і досвіду.
Зичимо міцного здоров`я, наснаги й невтомного завзяття, життєлюбності й подальших успіхів на теренах галузі охорони праці.
Image